Laneetal c1093 zátěžová deka gravitační deka odnímatelná terapeutická deka ze 100% bavlny se skleněnou perlou těžká deka Weighted Blanket pro dospělé účinně zlepšují poruchy spánku 150 × 200 cm 7 kg 150x200 cm B07WGSH442

Kč2 777,92

Kč1 167,59

  • Kód výrobku:B07WGSH442
  • Dostupnost:Na skladě

  • 100% bavlněná deka a flanelový potah: Výrobek obsahuje vnitřní deku a odnímatelný potah. Vnitřní deka je ze 100% pravé bavlny a výplň z bezolových, hypoalergenních, netoxických mikro skleněných perel. Potah je z měkkého, příjemného mikrovlákna. V porovnání s běžnými senzorickými závažími je Weighted Blanket ještě prodyšnější a předchází pocení i při teplých nocích.

  • Skvělý pomocník pro klidný spánek: Když použijete terapeutický deku, můžete cítit, jako je celé tělo jemně stisknuto, stejně teplé jako objetí, čímž vzniká pocit bezpečnosti. Kromě toho vám pomáhá rychlejší usínání a zajišťuje kvalitu vašeho spánku. Dlouhodobé používání může účinně zlepšit poruchy spánku.

  • Zvláštní praktický design detailu: při zátěžové dece je k dispozici 10/12 kusů, které lze připevnit na povlečení k upevnění. Celá deka byla dobře šitá jako mnoho malých čtyřúhelníků čtverečního vzoru, aby se zabránilo nepravidelné hmotnosti, takže může deka jemně a rovnoměrně tlačit na tělo.

  • Personalizované hmotnosti: hmotnost zátěžové deky by měla činit asi 10 % vaší tělesné hmotnosti, aby bylo dosaženo lepšího účinku. Máme na výběr 2 velikosti a 4 závaží, takže si můžete vybrat deku, která vám nejlépe vyhovuje. Nedoporučuje se pro těhotné ženy, děti a starší lidi, kteří netají těžkou deku.

  • Perfektní volba dárku: tato zátěžová deka zaujme nejen krásným a robustním obalem, ale také vysoce kvalitním materiálem a účinnou funkcí. Tato terapeutická deka je dobrým dárkem pro rodinu nebo přítele, který špatně spát. A je to teplé prektické domácí teplo nebo rodinný dárek.

  • Laneetal c1093 zátěžová deka gravitační deka odnímatelná terapeutická deka ze 100% bavlny se skleněnou perlou těžká deka Weighted Blanket pro dospělé účinně zlepšují poruchy spánku 150 × 200 cm 7 kg 150x200 cm B07WGSH442

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze